درباره ایران ترانسفو ری

شرکت ایران ترانسفو ری به عنوان اولین طراح و تولیدکننده ترانسفورماتور در ایران در سال 1345 با مشارکت شرکت ساخت و تهیه کالای آب و برق (ساتکاب) وابسته به وزارت نیرو 45٪ ، بانک صنعت و معدن ایران 10٪ و شرکت زیمنس آلمان 45٪ به عنوان شرکت سهامی خاص و تحت لیسانس شرکت زیمنس آلمان در شهر ری، آغاز به کارکرد.

درحال حاضر و با افتتاح کارخانه جدید ایران ترانسفو ری در شهرک صنعتی پرند، ظرفیت تولید با افزایش 50 درصد نسبت به کارخانه ری، به 22,500 دستگاه با مجموع توان 3,750 مگاولت آمپر رسیده است. تولید این شرکت براساس استانداردهای بین المللئ IEC60076 , VDE0532 مطابق درخواست مشتری می باشد.

در تاریخ 27 اردیبهشت ماه سال 1395، در پرتو لطف و عنایت الهی و در سال "اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل" كارخانه جدیدالاحداث شركت ایران ترانسفوری همزمان با پنجاهمین سالگرد تاسیس، با همت و تلاش كاركنان توانمند و مدیر محترم عامل طی مراسم با شكوهی با حضور جناب آقای دكتر نوبخت معاونت محترم رییس جمهور و ریاست محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی كشور، مهندس فلاحتیان معاونت محترم وزارت نیرو و جناب آقای دكتر فرجی مدیر عامل محترم گروه ایران ترانسفو و اعضا و سهامداران گروه ایران ترانسفو، در پرند افتتاح گردید.

گزارش مراسم افتتاحیه

آخرین اخبار

مشاهده خبر
...

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق

متن کامل خبر

فشارهای مضاعف علیه ایران ترانسفو ری

متن کامل خبر
...

بهره برداری از طرح توسعه شرکت ایران ترانسفو ری

متن کامل خبر
...

انتقال کارخانه ایران ترانسفو ری به پرند

متن کامل خبر

آشنایی با محصولات ما

...

زمین و کمپکت

عمدتا" برای ایجاد نقطه زمین (خنثی) در شبکه های با گروه اتصال مثلث (در پست های انتقال و فوق توزیع) ، ترانسفورماتور زمین به کار می روند. ترانسفورماتور زمین در واقع یک ترانسفورماتور جهت ایجاد نقطه نوترال برای اتصال مثلث ترانسفورماتور اصلی است .

اطلاعات بیشتر

...

ترانسفورماتور هرمتیک

ترانسفورماتورهایی هرمتیک هستند که روغن آنها با هوای آزاد هیچگونه ارتباطی نداشته و مخازن آنها کاملا" مسدود باشد . از بهترین ویژگیهای این ترانسفورماتورها کاهش میزان فرسودگی مواد عایقی آنها در مقایسه با ترانسفورماتورهای با منبع انبساط است.

اطلاعات بیشتر

...

نرمال با تلفات کاهش یافته

کاهش تلفات در ترانسفورماتور منجر به افزایش راندمان ،طول عمر ترانسفورماتور و مهم تر از همه کاهش تلفات شبکه سراسری برق خواهد شد و با توجه به تلفات بالای شبکه برق،لزوم استفاده از ترانسفورماتورهای کم تلفات در چند سال اخیر مورد اهتمام قرار گرفته است.

اطلاعات بیشتر

...

ترانسفورماتور نرمال

این گروه از ترانسفورماتورها در 3 دسته با نسبت ولتاژهای 0.4-20 ،0.4-11 ،0.4-33 کیلو ولت به شکل انبوه تولید و براساس استانداردهای بین المللی IEC 60076 و VDE 0532 به صورت روغنی و کنسرواتوری (با منبع انبساط) تولید میگردند.

اطلاعات بیشتر

...

محصولات سفارشی

شرکت ایران ترانسفو ری توانایی تولید محصولات سفارشی طبق نظرات و احتیاجات مشتری را دارد و به این امر مهم پایبند می باشد. محصولات سفارشی محصولاتی هستند که با توافق بین شرکت و مشتری طبق نظر مشتری ساخته می شوند.

اطلاعات بیشتر

...

ترانسفورماتور سه سیم پیچه

این ترانسفورماتورها اغلب برای اتصال سه شبکه با ولتاژهای مختلف به کار می روند.چنانچه شبکه ای با ولتاژ مشخص به دو شبکه با ولتاژ و گروه اتصال متمایز وصل و به صورت همزمان بهره برداری گردداز ترانسفورماتورهای سه سیم پیچه استفاده می گردد.

اطلاعات بیشتر

...

ترانسفورماتور دوولتاژه

برای مناطقی که ولتاژ شبکه توزیع در آن در حال تغییر است و قابلیت عملکرد با دو سطح ولتاژ فشار قوی ،به صورت غیر همزمان را دارد، استفاده می گردد. این نوع ترانسفورماتورها در شرایطی که نیاز به استفاده از دو ولتاژ مختلف در سمت فشار قوی باشد ، مورد استفاده قرار می گیرد.

اطلاعات بیشتر

...

ترانسفورماتور با سیم پیچ آلومینیوم

با توجه به کاهش قابل توجه بهای تمام شده ی ترانسفورماتورهای تولیدی با سیم پیچ آلومینیوم، شرکت ایران ترانسفور ری قادر به تولید انواع ترانسفورماتورهای ویژه شامل ترانسفورماتورهای سه سیم پیچه، دوال ولتاژ و ... با سیم پیچ آلومینیوم می باشد.

اطلاعات بیشتر

ارتباط با مشتری

با ما در ارتباط باشید
همراهان گرامی ؛ در ارائه محصولات بهتر با ما سهیم باشید

نمایندگی ها

لیست کلیه نمایندگی های فروش
مفتخریم که نمایندگان فروش ما در سراسر کشور پاسخگو و خدمتگزار شما هستند .

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش
کلیه خدمات پس از فروش،از طریق شرکت خدمات پس از فروش ایران ترانسفو انجام می شود.

تماس با ما

با ما در تماس باشید
منتظر تماس یا دیدار شما در شرکت ایران ترانسفو ری هستیم.

کاتالوگ و پیوندها