اخبار ایران ترانسفو ری

بازدید مدیرعامل محترم گروه صنعتی ایران ترانسفو

صبح روز دوشنبه ششم دی ماه، مدیریت محترم عامل گروه صنعتی ایران ترانسفو جناب آقای دکتر فتحی‌پور به همراه معاون محترم سیاسی و انتظامی جناب آقای دکتر صابری و هیئت همراه از شرکت ایران ترانسفو ری (سایت پرند) بازدید فرموده و از نزدیک با مشکلات و فرایندهای خط تولید آشنا گردیدند وپس از بازدید، در جمع کارکنان شرکت ایران ترانسفو ری در محل سالن فوق توزیع به سخنرانی پرداختند.

ایشان سخنان خود را با لزوم و اهمیت اعتمادسازی و تعامل مثبت بین کارکنان و کارفرما آغاز نمودند و در ادامه ضمن اشاره به جایگاه و ارزش والای گروه صنعتی ایران ترانسفو در کشور، جهت دستیابی به جایگاه رفیع و شایسته شرکت ابراز امیدواری نموده و افزودند که در این مسیر به عنوان مدیرعامل گروه صنعتی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد.

مدیریت محترم عامل شرکت ایران ترانسفو رئوس فعالیت‌های خود و شرکت را تمرکز بر بهره‌وری، تسویه تسهیلات بانکی، افزایش سهم بازار، افزایش تولید و حذف واسطه‌گری و حضور پررنگ در بازار رقابتی عنوان نمودند. صحبت‌های صمیمانه جناب آقای دکتر فتحی‌پور چندین بار با تشویق حاضرین مواجه شد و در پایان سخنرانی، ایشان از تمامی مجموعه خواستار شدند که همگی به عنوان یک عضو مسئول و با همدلی و همکاری در بهبود هرچه بیشتر وضعیت شرکت یاری نموده و باعث پیشرفت شرکت ایران ترانسفو ری و گروه صنعتی ایران ترانسفو گردند.

بازدید مدیرعامل محترم گروه صنعتی ایران ترانسفو جناب آقای دکتر فتحی‌پور و هیئت همراه از شرکت ایران ترانسفو ری (سایت پرند) بازدید مدیرعامل محترم گروه صنعتی ایران ترانسفو جناب آقای دکتر فتحی‌پور و هیئت همراه از شرکت ایران ترانسفو ری (سایت پرند) بازدید مدیرعامل محترم گروه صنعتی ایران ترانسفو جناب آقای دکتر فتحی‌پور و هیئت همراه از شرکت ایران ترانسفو ری (سایت پرند) بازدید مدیرعامل محترم گروه صنعتی ایران ترانسفو جناب آقای دکتر فتحی‌پور و هیئت همراه از شرکت ایران ترانسفو ری (سایت پرند) بازدید مدیرعامل محترم گروه صنعتی ایران ترانسفو جناب آقای دکتر فتحی‌پور و هیئت همراه از شرکت ایران ترانسفو ری (سایت پرند) بازدید مدیرعامل محترم گروه صنعتی ایران ترانسفو جناب آقای دکتر فتحی‌پور و هیئت همراه از شرکت ایران ترانسفو ری (سایت پرند) بازدید مدیرعامل محترم گروه صنعتی ایران ترانسفو جناب آقای دکتر فتحی‌پور و هیئت همراه از شرکت ایران ترانسفو ری (سایت پرند)

به روایت دنیای اقتصاد؛ فشارهای مضاعف علیه ایران ترانسفو ری

مهندس عزیزالله علی‌محمد، مدیرعامل شرکت ایران ترانسفو ری هفته گذشته در دیدار مهندس محمدرضا مس‌فروش رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران و هیات همراه از تاسیسات تولیدی این شرکت در شهرک صنعتی پرند خواستار حمایت واقعی از شرکت‌های تولیدی شد. شرکت قدیمی ایران ترانسفو ری؛ یکی از زیرمجموعه‌های شرکت ایران ترانسفو متشکل از ۱۴ واحد تولیدی است که جملگی به کار تامین نیازهای کشور به انواع مبدل‌های انرژی الکتریکی مشغول هستند.

ایران ترانسفو ری که تا اوایل امسال در شهرری مشغول به کار بود با توجه به سیاست‌های کلی وزارت صنعت، معدن و تجارت دال بر انتقال واحدهای صنعتی به شهرک‌های صنعتی مصوب پس از تامین زمینی به مساحت ۱۳ هکتار در پرند به این شهرک انتقال یافت. فرایند ساخت و تجهیز تاسیسات پرند با توجه به مشکلات مالی و کمبود نقدینگی نزدیک به ۸ سال طول کشید. با توجه به همین مشکلات واحد برش شرکت در کنار آزمایشگاه مجموعه در محل قبلی در شهرری همچنان دایر و مشغول به کار است. اهتمام جدی به تولید محصولات با کیفیت و منطبق با دانش فنی روز جهان همیشه در دستور کار ایران ترانسفو ری بوده که اخذ استانداردهای ملی ایران و استانداردهای بین‌المللی از جمله ISO14001، ISO18001 و … گواهی بر این مساله است.

این شرکت که به نوعی شریک تجاری شرکت زیمنس آلمان است قراردادهایی با شرکت‌های برق منطقه‌ای برای تامین نیازشان به انواع ترانسفورماتور دارد. با این حال مهندس فتاح که معاونت اجرایی مدیر عامل است مواردی چون کمبود نقدینگی، واردات بی‌رویه محصولات مشابه از خارج و اهمال در اجرای قانون مربوط به فعالیت در شهرک‌های صنعتی را پاشنه آشیل فعالیت این شرکت عنوان می‌کند. در حالی که شرکت ایران ترانسفو ری نزدیک به ۷۰ میلیاردتومان از شرکت‌های دولتی مطالبات معوق دارد قادر به تامین ۵۰ میلیارد تومان نقدینگی مورد نیاز خود برای واردات ماشین‌آلات جدید نیست. هرچند محمدرضا نوبخت، معاون رئیس‌جمهور در مراسم بهره‌برداری از تاسیسات جدید این شرکت در پرند در اردیبهشت ماه سال جاری وعده تسهیلات دولتی ۵۰ میلیاردتومانی برای کمک به حل معضل نقدینگی شرکت را داده بود اما این قول در سطح همان وعده ماند و هرگز محقق نشد. فتاح تاکید دارد شرکت ماشین‌آلات جدیدی به آلمانی‌ها سفارش داده که با وجود آماده بودنشان امکان حمل به ایران به دلیل عدم تسویه حساب وجود ندارد.

بخشی از این ماشین‌الات مربوط به آزمایشگاه فشارقوی شرکت است که در صورت تکمیل در ایران و خاورمیانه بی‌بدیل خواهد بود و با راه اندازی آنها طرح توسعه فوق توزیع ترانس ها به مرحله به بهره برداری می رسد. یکی دیگر از چالش‌های شرکت واردات محصولات مشابه به کشور با وجود قوانین بازدارنده است که همچنان به قوت خود باقی است. بالا بودن تعرفه واردات برخی اقلام مورد نیاز شرکت که تولید داخل ندارد در کنار تعرفه‌های پایین واردات محصولات آماده و توافقنامه‌هایی که تعرفه‌های ترجیحی را ایجاب می‌کند هم مزید بر علت شده است. فتاح به عنوان نمونه از مذاکرات اخیر با کره‌ای‌ها برای واردات ۴۰ هزار دستگاه ترانسفورماتور اشاره می‌کند در حالی که تمامی این اقلام قابلیت تولید در داخل را دارد.

این در حالی است که ایران ترانسفو ری با حدود ۶۰۰ نیرو و دیگر شرکت‌های هلدینگ که برای ۴۳۰۰ نفر ایجاد اشتغال کرده اغلب با کمتر از ۶۰ درصد ظرفیت فعالیت می‌کنند. عدم اعمال قوانین مربوط به نحوه فعالیت در شهرک‌های صنعتی از دیگر موارد اعتراض تولیدکنندگان از جمله ایران ترانسفو ری است.این شرکت با هدف برخورداری از تسهیلات و امتیازات در نظر گرفته شده برای شرکت‌های مستقر در شهرک‌های صنعتی تصمیم به انتقال به پرند گرفت که یکی از آن‌ها برخورداری از معافیت مالیاتی ۵ ساله بود. حالا نه تنها این شرکت مشمول این قانون نشده که شرکت عمران شهرک صنعتی پرند حتی قادر به تامین نیازهای اولیه و پایه برای فعالیت این واحد همچون آب کافی هم نیست. مهندس مس‌فروش در این بازدید با عملکرد و مشکلات ایران ترانسفو ری آشنا شدند و قول مساعد داد که نسبت به پیگیری مطالبات شرکت و حل و فصل مشکلات موجود در حوزه شهرک صنعتی پرند اقدامات لازم را به عمل آورد.

فشارهای مضاعف علیه ایران ترانسفو ری؛ کمبود نقدینگی و عدم وصول مطالبات همراه با واردات انبوه ترانسفورماتور

انتخاب غرفه ایران ترانسفو، به عنوان غرفه برتر

شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق ایران، از تاریخ 15 آبانماه تا 18 آبانماه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد. این نمایشگاه، بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه است كه سالانه با حضور جمع كثیری از شركتهای توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت برق برپا می گردد و فرصت بسیار مغتنمی است تا شركتهای فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندركاران و متخصصان این صنعت قرار دهند.

شرکت ایران ترانسفو امسال در پنجاهمین سالگرد تاسیس خود مطابق روال سال‌های گذشته در نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق به عنوان اسپانسر سطح یک شرکت نمود که با استقبال کم نظیر فعالان صنعت، بخش دولتی و دانشگاه در حوزه برق و انرژی به رویدادی موثر بدل گشت. ایران ترانسفو ضمن پذیرش مشتریان و میهمانان ارجمند خود در دو غرفه داخلی (سالن خلیج فارس) و خارجی (روبروی سالن خلیج فارس)، میزبان شخصیت‌های مهمی همچون وزیر محترم نیرو و معاونین محترم ایشان، وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت، مدیر عامل محترم شرکت مادر تخصصی توانیر، مدیر عامل محترم شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی و بسیاری از چهره‌های شاخص حوزه برق و انرژی بود. در پایان نمایشگاه، غرفه شرکت ایران ترانسفو به عنوان غرفه برتر در غرفه برتر در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق انتخاب شده و موفق به اخذ لوح و تندیس غرفه برتر گردید.

شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق ایران در فضای 45 هزار مترمربعی و در 12 سالن و با حضور 295 شرکت خارجی و 350 شرکت داخلی برگزار شد.

غرفه برتر در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق غرفه برتر در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق غرفه برتر در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق غرفه برتر در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق غرفه برتر در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق

نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه است كه سالانه با حضور جمع كثیری از شركتهای توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت برق برپا می گردد و فرصت بسیار مغتنمی است تا شركتهای فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندركاران و متخصصان این صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیتها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند. گروه بزرگ ایران ترانسفو نیز به عنوان شرکت پیشتاز در صنعت تولید ترانسفورماتور، همچون سال های گذشته حضوری پررنگ در نمایشگاه دارد و از تمامی فعالان در این عرصه دعوت می نماییم تا از غرفه گروه صنعتی ایران ترانسفو در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی برق بازدید نمایند.

مکان: محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران- سالن خلیج فارس- فضای بیرونی سالن خلیج فارس
زمان: 15-18 آبان ماه 1395

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق

مراسم تقدیر و تشكر جمعی از همكاران گرامی

در تاریخ 3 خرداد 1395 مصادف با سالروز فتح خرمشهر و اعیاد شعبانیه، مراسم تقدیر و تشكر جمعی از همكاران گرامی عرصه تلاش و تولید شركت ایران ترانسفو ری كه در نقل و انتقال كارخانه به شهرك صنعتی پرند زحمت فراوانی را متحمل گردیدند بعمل آمد. این مراسم با حضور مدیر عامل محترم جناب آقای مهندس نجفی، مهندس فكور و آقای غلامحسین زاده برگزار شد.

آقای مهندس نجفی ضمن سپاس و تشكر از حاضرین، از دیگر همكارانی كه در مراسم حضور نداشتند ولی سهم به سزایی در جابجایی شركت ایران ترانسفو ری ایفا نمودند یاد نموده و تشكر كرد.

ایشان ضمناً از دست اندركاران برگزاری مراسم افتتاحیه كه بازتاب روشن و خوبی برای شركت ایران ترانسفو ری رقم زد و منجر به مساعدت جناب آقای دكتر نوبخت معاونت محترم رئیس جمهور گردید تا شركت ایران ترانسفو ری بتواند در آینده نزدیك قسمت فوق توزیع را راه اندازی نماید، قدردانی نمودند.و من ا... توفیق

مراسم تقدیر و تشكر جمعی از همكاران گرامی عرصه تلاش و تولید شركت ایران ترانسفو ری
مراسم تقدیر و تشكر جمعی از همكاران گرامی عرصه تلاش و تولید شركت ایران ترانسفو ری
مراسم تقدیر و تشكر جمعی از همكاران گرامی عرصه تلاش و تولید شركت ایران ترانسفو ری
مراسم تقدیر و تشكر جمعی از همكاران گرامی عرصه تلاش و تولید شركت ایران ترانسفو ری
مراسم تقدیر و تشكر جمعی از همكاران گرامی عرصه تلاش و تولید شركت ایران ترانسفو ری
مراسم تقدیر و تشكر جمعی از همكاران گرامی عرصه تلاش و تولید شركت ایران ترانسفو ری
مراسم تقدیر و تشكر جمعی از همكاران گرامی عرصه تلاش و تولید شركت ایران ترانسفو ری
مراسم تقدیر و تشكر جمعی از همكاران گرامی عرصه تلاش و تولید شركت ایران ترانسفو ری

مراسم افتتاحیه کارخانه ایران ترانسفو ری در پرند

در پرتو لطف و عنایت الهی و در سال "اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل" كارخانه جدیدالاحداث شركت ایران ترانسفوری همزمان با پنجاهمین سالگرد تاسیس، در تاریخ 27 اردیبهشت ماه سال 1395 با همت و تلاش كاركنان توانمند و مدیریت جناب آقای مهندس نجفی طی مراسم با شكوهی با حضور جناب آقای دكتر نوبخت معاونت محترم رییس جمهور و ریاست محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی كشور، مهندس فلاحتیان معاونت محترم وزارت نیرو و جناب آقای دكتر فرجی مدیر عامل محترم گروه ایران ترانسفو و اعضا و سهامداران جدید شركت ایران ترانسفو افتتاح گردید. در این مراسم جناب آقای دكتر نوبخت ،مهندس فلاحتیان ،دكتر فرجی و مهندس نجفی به ایراد سخنرانی پرداختند.

جناب آقای مهندس نجفی مدیر عامل محترم شركت ایران ترانسفو ری ضمن خوشامدگویی به مدعوین از كلیه شركت ها ،نهادها و به وی‍ژه هیات مدیره محترم گروه ایران ترانسفو كه در طرح و توسعه این شركت همكاری نمودند و همچنین از كلیه کارکنان و کارگران رحمت کش شرکت ایران ترانسفو ری که نقش به سزایی در راه اندازی کارخانه جدید و انتقال کارخانه به محل سایت جدید داشته اند، تقدیر و تشكر نموده و با اشاره به تاریخچه شركت ایران ترانسفو ری به عنوان اولین طراح و سازنده ترانسفورماتور در كشور با بیش از پنچاه سال سابقه، ارتقای كیفیت محصول و رضایتمندی مشتری را از جمله ی اهداف اصلی طرح و توسعه شركت جدید عنوان نمودند.

ایشان ضمن برشمردن توانمندی های ایجاد شده در كارخانه جدید از جمله افزایش پنجاه درصدی ظرفیت تولید ترانسفورماتورهای توزیع، افزایش 2.5 برابری فضای تولید و انبارش محصول،خروج شركت از بافت مسكونی و احداث كارخانه جدید در شهرك صنعتی، رفع گلوگاه های تولیدی و نیز به كارگیری ماشین آلات جدید نظیر دستگاه تولید بدنه كنگره ای ، دستگاه برش ورق هسته، دستگاه پانچ CNC، دستگاه های سیم پیچی اتوماتیك و خط تمام خودكار رنگ آمیزی مخازن ترانسفورماتور به دو روش الكترواستاتیك و مایع، به توانایی تولید ترانسفورماتورهای فوق توزیع تا سطح 132 كیلو ولت (قابل ارتقا به 230 كیلو ولت) در فاز دوم این پرو‍ژه ملی اشاره نمودند.

مهندس نجفی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به توانمندی های شركت ایران ترانسفو ری به عنوان بزرگترین تولید كننده ترانسفورماتورهای توزیع در كشور كه علاوه بر تامین نیاز داخل امكان افزایش پنج برابری صادرات این محصول به خارج از كشور را ایجاد نموده، از مسئولان درخواست كردند تا با رویكرد حمایت از كارگر ایرانی از وادرات ترانسفورماتور به كشور جلوگیری نمایند.

در ادامه این مراسم جناب آقای دكتر فرجی، مدیر عامل گروه ایران ترانسفو نیز ضمن خوشامدگویی به حضار به ارائه توضیحانی درباره ی گروه ایران ترانسفو، شركت های اقماری وابسته به آن و محصولات این گروه شامل ترانسفورماتورهای توزیع، فوق توزیع، قدرت، انواع پست های توزیع و فوق توزیع ، مقره های سرامیكی و روغن ترانسفورماتور و همچنین توانمندی های این شركت در صادرات انواع محصولات تولیدی خود پرداختند.

در این مراسم همچنین، جناب آقای مهندس فلاحتیان معاونت محترم وزارت نیرو، از شركت ایران ترانسفو به عنوان یك شركت بزرگ و توانمند در صنعت برق یاد كرده كه همواره به عنوان یك شریك قابل اعتماد در كنار وزارت نیرو و شركت های وابسته به آن حضور داشته و در حال حاضر نود و هفت درصد ترانسفورماتورهای نصب شده در كشور محصول این شركت می باشد. ایشان ضمن تقدیر و تشكر از بابت احداث كارخانه جدید شركت ایران ترانسفو ری اعلام نمودند، با راه اندازی این كارخانه امكان افزایش 5 برابری صادرات این محصول فراهم شده است.

در خاتمه جناب آقای دكتر نوبخت با اشاره به برنامه های دولت جهت افزایش ظرفیت واحد های تولیدی افزودند، احداث این واحد تولیدی در راستای سیاست های حمایتی دولت برای توسعه اقتصادی در مسیر سیاست های اقتصاد مقاومتی است و در صورتی كه افزایش توان صادراتی یك واحد تولیدی برای سازمان مدیریت و برنامه ریزی كشور مشخص شود، این سازمان می تواند با هماهنگی سیستم بانكی، تسهیلات ارزانتری را در اختیار این واحد ها قرار دهد.

گزارشی از مراسم افتتاحیه در اخبار شبکه 5 صدا و سیما(فیلم؛ جهت دانلود کامل لطفا کمی شکیبا باشید)مراسم افتتاحیه کارخانه ایران ترانسفو ری در پرند
مراسم افتتاحیه کارخانه ایران ترانسفو ری در پرند
مراسم افتتاحیه کارخانه ایران ترانسفو ری در پرند
مراسم افتتاحیه کارخانه ایران ترانسفو ری در پرند
مراسم افتتاحیه کارخانه ایران ترانسفو ری در پرند
مراسم افتتاحیه کارخانه ایران ترانسفو ری در پرند
مراسم افتتاحیه کارخانه ایران ترانسفو ری در پرند
مراسم افتتاحیه کارخانه ایران ترانسفو ری در پرند
مراسم افتتاحیه کارخانه ایران ترانسفو ری در پرند
مراسم افتتاحیه کارخانه ایران ترانسفو ری در پرند
مراسم افتتاحیه کارخانه ایران ترانسفو ری در پرند
مراسم افتتاحیه کارخانه ایران ترانسفو ری در پرند
مراسم افتتاحیه کارخانه ایران ترانسفو ری در پرند
مراسم افتتاحیه کارخانه ایران ترانسفو ری در پرند
مراسم افتتاحیه کارخانه ایران ترانسفو ری در پرند

بازديد هيأت مديره و مدير عامل محترم شركت ايران ترانسفو از سایت پرند

در تاریخ 16 فروردین 1395 به مناسبت آغاز سال نو و همچنین آغاز به تولید در محل جدید پرند، رئیس محترم هیأت مدیره شركت ایران ترانسفو جناب آقای دكتر فاطمی، عضو محترم هیأت مدیره جناب آقای مهندس مومنی و مدیر عامل جدید شركت ایران ترانسفو جناب آقای دكتر فرجی از كارخانجات شركت ایران ترانسفو ری واقع در محل جدید شهرك صنعتی پرند بازدید به عمل آوردند.

در این دیدار جناب آقای مهندس نجفی مدیرعامل محترم شركت ایران ترانسفو ری و مدیران واحدهای مختلف مهمانان را همراهی نمودند و گزارش مفصلی از روند انجام پروژه انتقال و شروع تولید در تمامی ایستگاه‌های كارخانه پرند ارائه دادند.

آقایان دكتر فاطمی، مهندس مومنی و دكتر فرجی در طول بازدید از انتقال موفقیت آمیز كارخانه ری به پرند و آغاز روند تولید در پرند و از آمادگی شركت ایران ترانسفو ری جهت تولید و تحویل انواع ترانسفورهای نرمال، ویژه و صادراتی در سایت جدید اظهار رضایت كامل نموده و در پایان بازدید برای كلیه همكاران شركت سالی سرشار از موفقیت و شادكامی آرزو نمودند.

بازدید هیأت مدیره و مدیر عامل محترم شركت ایران ترانسفو از کارخانه ایران ترانسفو ری در پرند به مناسبت آغاز سال نو
بازدید هیأت مدیره و مدیر عامل محترم شركت ایران ترانسفو از کارخانه ایران ترانسفو ری در پرند به مناسبت آغاز سال نو
بازدید هیأت مدیره و مدیر عامل محترم شركت ایران ترانسفو از کارخانه ایران ترانسفو ری در پرند به مناسبت آغاز سال نو
بازدید هیأت مدیره و مدیر عامل محترم شركت ایران ترانسفو از کارخانه ایران ترانسفو ری در پرند به مناسبت آغاز سال نو
بازدید هیأت مدیره و مدیر عامل محترم شركت ایران ترانسفو از کارخانه ایران ترانسفو ری در پرند به مناسبت آغاز سال نو
بازدید هیأت مدیره و مدیر عامل محترم شركت ایران ترانسفو از کارخانه ایران ترانسفو ری در پرند به مناسبت آغاز سال نو
بازدید هیأت مدیره و مدیر عامل محترم شركت ایران ترانسفو از کارخانه ایران ترانسفو ری در پرند به مناسبت آغاز سال نو
بازدید هیأت مدیره و مدیر عامل محترم شركت ایران ترانسفو از کارخانه ایران ترانسفو ری در پرند به مناسبت آغاز سال نو
بازدید هیأت مدیره و مدیر عامل محترم شركت ایران ترانسفو از کارخانه ایران ترانسفو ری در پرند به مناسبت آغاز سال نو
بازدید هیأت مدیره و مدیر عامل محترم شركت ایران ترانسفو از کارخانه ایران ترانسفو ری در پرند به مناسبت آغاز سال نو

بهره برداری از طرح توسعه شرکت ایران ترانسفو ری

مدیر عامل محترم جناب مهندس نجفی: با افتخار اعلام می نماییم؛ طرح توسعه شركت ایران ترانسفو ری به بهره برداری رسید.

طرح توسعه شركت ايران ترانسفو ري به بهره برداري رسيد

انتقال کارخانه ایران ترانسفو ری به پرند

گزارش تصویری از انتقال کارخانه ایران ترانسفو ری به پرند

گزارش تصویری از انتقال کارخانه ایران ترانسفو ری به پرند
گزارش تصویری از انتقال کارخانه ایران ترانسفو ری به پرند
گزارش تصویری از انتقال کارخانه ایران ترانسفو ری به پرند
گزارش تصویری از انتقال کارخانه ایران ترانسفو ری به پرند
گزارش تصویری از انتقال کارخانه ایران ترانسفو ری به پرند
گزارش تصویری از انتقال کارخانه ایران ترانسفو ری به پرند
گزارش تصویری از انتقال کارخانه ایران ترانسفو ری به پرند
گزارش تصویری از انتقال کارخانه ایران ترانسفو ری به پرند
گزارش تصویری از انتقال کارخانه ایران ترانسفو ری به پرند
گزارش تصویری از انتقال کارخانه ایران ترانسفو ری به پرند
گزارش تصویری از انتقال کارخانه ایران ترانسفو ری به پرند
گزارش تصویری از انتقال کارخانه ایران ترانسفو ری به پرند
گزارش تصویری از انتقال کارخانه ایران ترانسفو ری به پرند

مصاحبه جناب مهندس نجفی با ماهنامه سندیکای برق

مصاحبه جناب مهندس امیر نجفی، مدیر عامل محترم شرکت ایران ترانسفو ری با ماهنامه داخلي سنديكاي صنعت برق ايران در شماره هاي 97 و 98 را با کلیک بر روی لینک زیر مشاهده نمایید.

لطفا تا باز شدن کامل مطلب صبور باشید...

مصاحبه جناب مهندس نجفی
متن مصاحبه را مشاهده نمایید

بازدید از پرند

در تاريخ 8 آذر 1394، جناب آقاي مهندس نجفي مدير عامل محترم ايران ترانسفو ري با حضور هيأت همراه آقايان مهندس ولدخاني مدير عامل محترم شركت ايران ترانسفو و مهندس مومني عضو محترم هيأت مديره ايران ترانسفو و جمعي از مديران امور از پروژه پرند بازديد نمودند و از نزديك در جريان آخرين وضعيت پيشرفت فيزيكي بخش هاي مختلف كارخانه قرار گرفتند.

در اين ديدار آقاي مهندس نجفي علاوه بر توضيحات جامع از پيشرفت كار پروژه پرند به ذكر مواردي كه مي بايست انجام شود اشاره نمودند.

بازديد مدير عامل محترم و هيأت همراه از پروژه پرند
بازديد مدير عامل محترم و هيأت همراه از پروژه پرند
بازديد مدير عامل محترم و هيأت همراه از پروژه پرند

مراسم تقدير و تشكر از ايثارگران و جانبازان

در تاریخ 27 مرداد 1394 مصادف با سالروز ورود آزادگان هشت سال دفاع مقدس به میهن اسلامی، مراسم تقدیر و تشكر از ایثارگران و جانبازان شركت ایران ترانسفو ری در پایگاه بسیج شهید عباسپور با حضور مدیر عامل محترم جناب آقای مهندس نجفی و دیگر مدیران امور و آقای رضایی فرمانده حوزه بسیج شهید برونسی و همكاران جانباز و ایثارگر آقایان مهندس ناصری، مهندس میرمحمدی، یحیی صنوبری و علی حسن پور برگزار گردید.

در این مراسم آقای مهندس نجفی ضمن خیر مقدم به میهمانان، از دست اندركاران اجرای مراسم و تلاش و كوشش بسیجیان و جانبازان جنگ تحمیلی تقدیر و تشكر نموده و خواستار تداوم ایثارگری و همكاری در بخش های تولیدی و اقتصادی شدند و از ایران ترانسفو ری به عنوان اولین طراح و تولید كننده ترانسفورماتورهای توزیع روغنی در خاورمیانه یاد نموده و از همكاران بسیجی كه در دوران دفاع مقدس با مدیریت و كارآمدی لازم توانستند از كشورمان دفاع نموده و به پیروزی برسند، درخواست نمودند در جنگ اقتصادی كه همانا جنگ رقابتی نیز می باشد، همچون گذشته در كنار همكاران خود تلاش نمایند تا بتوانیم دوران پسا تحریم را كه شرایط سختی می باشد با سربلندی پشت سر گذاریم تا در بازار رقابت تولید و صادرات از جایگاه والایی برخوردار باشیم.

مراسم تقدیر و تشكر از ایثارگران و جانبازان شركت ایران ترانسفو ری
مراسم تقدیر و تشكر از ایثارگران و جانبازان شركت ایران ترانسفو ری
مراسم تقدیر و تشكر از ایثارگران و جانبازان شركت ایران ترانسفو ری
مراسم تقدیر و تشكر از ایثارگران و جانبازان شركت ایران ترانسفو ری

مراسم کار و کارگر

به مناسبت هفته كار و كارگر در تاريخ ششم اردیبهشت 94، مراسم جشن و بزرگداشت مقام کارگر در تالار ولايت، واقع در شركت پالايش نفت شهيد تند گويان با همت اداره تعاون، كار و امور اجتماعي شهرستان ري و با حضور تنی چند از مسئولان كشوري، استاني، جمعي از نمايندگان مجلس شوراي اسلامي ، مديران دستگاه هاي اجرايي ، كارگران نمونه و كارفرمايان برتر شهرستان ري كه با همت و تلاش خويش چرخ توسعه اقتصادي كشور را به حركت در آوردند، برگزار گرديد.

در اين مراسم مدير عامل محترم جناب آقاي مهندس نجفي، جمعي از مديران امور و نمايندگان شوراي اسلامي كار شركت ايران ترانسفو ري حضور داشتند و خانم رحمتي زاده از واحد مهندسي محصول و طرح ها و آقاي رشوند از واحد خدمات فني به عنوان كارگر نمونه كارخانه منتخب گرديدند.

انتخاب شايسته ايشان را تبريك عرض نموده و از خداوند منان توفيقات روز افزون مسئلت داريم.

هفته کارگر گرامی

به مناسبت گرامي داشت هفته كارگر در تاريخ پنجم اردیبهشت 94، جناب آقاي عليرضا محجوب نماينده مجلس شوراي اسلامي و دبیرکل خانه کارگر و هيأت همراه، آقايان بقائيان و تركاشوند روساي محترم كانون شوراي شهرستان ري و خانه كارگر شهر ري از شركت ايران ترانسفو ري بازديد به عمل آوردند و ضمن مصاحبت نزديک با كارگران زحمت كش كارخانه از ايشان با تقديم شاخه گل تقدير و تشكر نمودند.

به همين مناسبت جناب آقاي مهندس نجفي نيز ضمن حضور در قسمت هاي مختلف كارخانه از نزديك با همكاران محترم ديدار و گفتگو نموده و با اعطا شاخه گل به كاركنان شركت از تلاش و زحمت آنان تشكر نمودند.

بازديد جناب آقاي عليرضا محجوب به مناسبت هفته كارگر
بازديد جناب آقاي عليرضا محجوب به مناسبت هفته كارگر
بازديد جناب آقاي عليرضا محجوب به مناسبت هفته كارگر

بازدید از پروژه پرند

در تاريخ 24 فرودین 1394 مدير عامل محترم جناب آقاي مهندس نجفي با هيأت همراه، آقايان عليزاده رئيس اداره كار شهر ري ، اكبري رئيس اداره كار رباط كريم و جمعي از مديران امور از پروژه پرند بازديد نمودند و از نزديك در جريان آخرين وضعيت پيشرفت فيزيكي بخش هاي مختلف كارخانه پرند قرار گرفتند.

بازديد مهندس نجفي از پروژه پرند
بازديد مهندس نجفي از پروژه پرند
بازديد مهندس نجفي از پروژه پرند
بازديد مهندس نجفي از پروژه پرند
بازديد مهندس نجفي از پروژه پرند
بازديد مهندس نجفي از پروژه پرند

پنجاهمين سال تأسيس ايران ترانسفو ري

سي ام تير ماه مصادف با آغاز پنجاهمين سال روز تأسيس شركت ايران ترانسفو ري، اولين توليد كننده ترانسفورماتورهاي توزيع روغني در ايران است.
به مناسبت گرامي داشت نيم قرن تلاش و كسب تجربه در ساخت ترانسفورماتورهاي توزيع روغني در ايران با پذيرايي شيريني از زحمات همكاران گرامي تقدير گرديد. مدير عامل محترم جناب آقاي مهندس نجفي با حضور مديران و روساي امور و نمايندگان محترم شوراي اسلامي كار ضمن بازديد از قسمت هاي مختلف كارخانه، عيد سعيد فطر وآغاز پنجاهمين سالروز تأسيس شركت ايران ترانسفو ري را به همكاران زحمتكش عرصه توليد تبريك گفتند.

گزارش بازديد مديرعامل محترم به مناسبت پنجاهمين سال تأسيس ايران ترانسفو ريگزارش بازديد مديرعامل محترم به مناسبت پنجاهمين سال تأسيس ايران ترانسفو ريگزارش بازديد مديرعامل محترم به مناسبت پنجاهمين سال تأسيس ايران ترانسفو ريگزارش بازديد مديرعامل محترم به مناسبت پنجاهمين سال تأسيس ايران ترانسفو ري

روز زن و مادر گرامیباد

به مناسبت ميلاد با سعادت حضرت زهرا (س) و هفته بزرگداشت مقام زن، مراسم بزرگداشتی به همین منظور در شرکت ایران ترانسفو ری برگزار گردید.
به مناسبت ميلاد با سعادت حضرت زهرا (س) و هفته بزرگداشت مقام زن در تاريخ 22/1/94 مراسم جشني در سالن كنفرانس ساختمان اداري با حضور مدير عامل محترم جناب آقاي مهندس نجفي، مديران محترم امور و بانوان شاغل در شرکت برگزار گرديد. در اين مراسم مدير عامل محترم فرا رسيدن سالروز تولد حضرت زهرا (س) كه مزين به روز زن و مقام مادر مي باشد را تبريك و تهنيت گفته و از بانوان همكار در شركت ايران ترانسفو ري كه پا به پاي آقايان در موفقيت هاي چرخه صنعت و توليد نقش مهمي ايفا مي نمايند، با تقديم گل تقدير و تشكر نمودند.

 مراسم بزرگداشت مقام زن به مناسبت روز زن و مادر  مراسم بزرگداشت مقام زن به مناسبت روز زن و مادر  مراسم بزرگداشت مقام زن به مناسبت روز زن و مادر  مراسم بزرگداشت مقام زن به مناسبت روز زن و مادر

مجمع عمومی پایان سال 1393

مجمع عمومي سال 1393 شورای اسلامی کار، تاريخ 23 اسفند 1393 در محل نمازخانه با حضور مدير عامل محترم جناب آقاي مهندس نجفي و ديگر مديران امور و آقايان بقائيان رئيس كانون شوراها و عضو شوراي عالي كار و تركاشوند رئيس اداره كار شهر ري برگزار گرديد.
اين مراسم كه جمع كثيري از همكاران در آن شركت داشتند با تلاوت چند از كلام ا... مجيد و سرود ملي جمهوري اسلامي ايران آغازشد.
آقاي ميرزايي گزارش عملكرد يكسال شوراي كار را براي حاضرين شرح داد و در ادامه آقاي بقائيان از تصميمات و پيشنهاد هاي ارائه شده در كانون شوراي اسلامي كار براي همكاران صحبت نمودند.
در پايان ايشان ضمن تبريك سال نو از دست اندركاران برگزاري مجمع و زحمت هاي كاركنان شركت در امر توليد تقدير و تشكر نمود و فرا رسيدن عيد نوروز را به همكاران و خانواه هاي محترم ايشان تبريك عرض نموده و سال 1394 را سال پيشرفت و توليد محصول با كيفيت در كارخانه پرند اعلام داشتند.

 گزارش مراسم مجمع عمومي پایان سال شورای اسلامی کار  گزارش مراسم مجمع عمومي پایان سال شورای اسلامی کار  گزارش مراسم مجمع عمومي پایان سال شورای اسلامی کار

پیام نوروزی جناب آقای مهندس امیر نجفی

بسمه تعالی
يا مقلب القلوب و الابصار، يا مدبرالليل والنهار، يا محول الحول والاحوال، حول حالنا الي احسن الحال
با استعانت از آفریدگار جهان و به انگیزه رستاخیز طبیعت، فرا رسيدن سال نو را خدمت تمامی همکاران و هموطنان گرانقدر تبريك عرض مي‌نمايم و اميدوارم سال جديد سالي سرشار از سعادت، شادكامي توأم با خير و بركت براي شما عزيزان باشد.
امید است در سال جدید، بيش از پيش موجبات پيشرفت و توسعه اهداف متعالي شركت ايران ترانسفو ري و کسب رضایت مشتریان گرامی را فراهم نماییم.

 پیام نوروزی جناب آقای مهندس امیر نجفی مدیر عامل محترم شرکت ایران ترانسفو ری به مناسبت نوروز سال 1394

دهه مبارک فجر 1393 گرامی باد

به مناسبت دهه مبارك فجر و پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي، در تاريخ بیست بهمن 93 مراسم جشن و آذين بندي در محل نمازخانه شركت ايران ترانسفو ري، با حضور مدير عامل محترم جناب آقاي مهندس نجفي و ديگر مديران محترم امور و همكاران گرامي برگزار گرديد.
مراسم فوق با تلاوت آياتي چند از كلام ا... مجيد و سپس سرود ملي جمهوري اسلامي ايران آغاز گرديد. در اين مراسم ضمن ارائه برنامه هاي متنوع و شاد و قرعه كشي و اهداي جوايز، از شركت كنندگان در جشن پذيرايي به عمل آمد. شايان ذكر است در جشن دهه مبارك فجر جناب آقاي مهندس نجفي مدير عامل محترم براي حاضرين در نمازخانه مطالبي را ايراد فرمودند. ايشان ضمن تبريك ايام مبارك فجر به مقايسه انقلاب اسلامي ايران با ساير انقلاب هاي جهان پرداختند و از رهبري انقلاب ما و اتحاد و همبستگي مردم ايران و دستاوردهاي انقلاب اسلامي مانند علوم فضايي، علوم پزشكي، فن آوري هسته اي و فن آوري نانو، پيشرفت هاي دفاعي و نظامي در منطقه و موفقيت ورزشي و در زمينه صنعت اعم از نفت، گاز و پتروشيمي و... توضيحاتي جامع فرمودند.
مدير عامل محترم ضمن تقدير و تشكر از همكاران، ايران ترانسفو ري را به عنوان اولين طراح و سازنده ترانسفورماتور در ايران كه حدود نيم قرن سابقه خدمت در عرصه ساخت و توزيع ترانسفورماتور دارد معرفي نمود.
وي متذكر گرديد شركت ايران ترانسفو ري را بايد به پشتوانه تلاش و به كارگيري پتانسيل منابع انساني با تجربه و دانش فني خود همچون گذشته سرآمد نماييم تا بتوانيم علاوه بر مديريت صحيح تحريم ها، با رقباي داخلي و خارجي رقابت كنيم و رضايت مشتريان را جلب نماييم .
مهندس نجفي ضمن سپاس از خداوند به خاطر احداث پروژه صنعتي پرند، اين كارخانه را نعمتي از سوي خداوند براي همكاران مجموعه ايران ترانسفو ري دانست كه فرصت را براي ما ايجاد نموده كه با خريد دستگاه هاي جديد مانند (دستگاه فالت، برش ورق هسته، دستگاه فويل پيچ و...) بتوانيم به درخواست هاي متقاضيان ترانسفورماتوركه به دنبال محصول با كيفيت مرغوب هستند جامع عمل بپوشيم .
مدير عامل محترم در پايان سخنراني به سابقه خدمت خود در گروه ايران ترانسفو اشاره نمود و يادآور گرديد كه اينجانب مشكلات كارخانه و مشتري ها را مي شناسم و معتقدم بصورت تيمي بايد حركت كنيم تا به جايگاه واقعي خود برسيم و براي رسيدن به اهداف سازماني بايد به كيفيت توليد، سرعت و زمان تحويل توجه داشته باشيم اينجانب شايسته شما مي دانم و معتقدم شما مي توانيد به جايگاه اصلي و والاي خود دست يابيد. و اين دستاورد فقط با همت، تلاش و تغيير در تفكر، و فضاي خوب و صميمي و ماشين آلات به روز ميسر خواهد بود. پس اميد است با همكاري و همراهي شما عزيزان بتوانيم به اهداف تعالي سازمان و جايگاه والاي شما در مجموعه شركت ايران ترانسفو جامه عمل بپوشيم انشاء ا... .

 گزارش مراسم جشن دهه مبارک فجر 1393 در شرکت ایران ترانسفو ری