انتخاب غرفه ایران ترانسفو، به عنوان غرفه برتر

10 / 10
از 1 کاربر

شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق ایران، از تاریخ 15 آبانماه تا 18 آبانماه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد. این نمایشگاه، بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه است كه سالانه با حضور جمع كثیری از شركتهای توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت برق برپا می گردد و فرصت بسیار مغتنمی است تا شركتهای فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندركاران و متخصصان این صنعت قرار دهند.

شرکت ایران ترانسفو امسال در پنجاهمین سالگرد تاسیس خود مطابق روال سال‌های گذشته در نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق به عنوان اسپانسر سطح یک شرکت نمود که با استقبال کم نظیر فعالان صنعت، بخش دولتی و دانشگاه در حوزه برق و انرژی به رویدادی موثر بدل گشت. ایران ترانسفو ضمن پذیرش مشتریان و میهمانان ارجمند خود در دو غرفه داخلی (سالن خلیج فارس) و خارجی (روبروی سالن خلیج فارس)، میزبان شخصیت‌های مهمی همچون وزیر محترم نیرو و معاونین محترم ایشان، وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت، مدیر عامل محترم شرکت مادر تخصصی توانیر، مدیر عامل محترم شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی و بسیاری از چهره‌های شاخص حوزه برق و انرژی بود. در پایان نمایشگاه، غرفه شرکت ایران ترانسفو به عنوان غرفه برتر در غرفه برتر در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق انتخاب شده و موفق به اخذ لوح و تندیس غرفه برتر گردید.

شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق ایران در فضای 45 هزار مترمربعی و در 12 سالن و با حضور 295 شرکت خارجی و 350 شرکت داخلی برگزار شد.

 

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :