بازدید استاندار محترم تهران و فرماندار شهرستان رباط کریم از شرکت ایران ترانسفو ری

10 / 10
از 1 کاربر

بازدید استاندار محترم تهران و فرماندار شهرستان رباط کریم از شهرستان ایران ترانسفو ری

روز دوشنبه 97/2/24 استاندار محترم تهران جناب آقای مهندس مقیمی , جناب آقای ساداتی فرماندار محترم رباط کریم , دکتر نوروزی نماینده محترم شهرستان رباط کریم و پرند و آقای مهندس قنبری مدیر عامل محترم شهرک های صنعتی 

استان تهران به همراه تنی چند از مسئولین محترم حوزه شهرستان رباط کریم , به مناسبت سال حمایت از کالای ایرانی از شرکت ایران ترانسفو ری بازدید بعمل آوردند.

در این دیدار که با حضور آقای مهندس جعفری مدیر محترم شرکت ایران ترانسفو ری , جناب آقای مهندس نوری مدیر محترم منابع انسانی و پشتیبانی و مدیران شرکت صورت گرفت , آقای مهندس جعفری ضمن خوش آمد گویی به استاندار محترم

به همراه هیات مذکور از خط تولید و مراحل ساخت و تولید ترانسفورماتورهای توزیع در شرکت بازدید نموده و استاندار را از نزدیک در جریان فعالیت های شرکت قرار دادند.

همچنین گزارشی در خصوص مشکلات و موانع موجود شرکت در شهرک صنعتی پرند ارائه گردید و درخواست بررسی جهت رفع موانع و محدودیتها در سال "حمایت از کالای ایرانی" را مطرح که مقرر گردید بررسی و اقدامات لازم صورت گیرد.

اضافه می گردد شرکت ایران ترانسفو ری بعنوان یکی از شرکت های سطح محدوده شهرک صنعتی پرند با حدود 500 نفر پرسنل یکی از بزرگترین شرکت های تولیدی در سطح منطقه رباط کریم و شهر پرند را دارا می باشد.

 

  

 

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :