بازدید مدیرعامل محترم گروه صنعتی ایران ترانسفو

10 / 10
از 1 کاربر

صبح روز دوشنبه ششم دی ماه، مدیریت محترم عامل گروه صنعتی ایران ترانسفو جناب آقای دکتر فتحی‌پور به همراه معاون محترم سیاسی و انتظامی جناب آقای دکتر صابری و هیئت همراه از شرکت ایران ترانسفو ری (سایت پرند) بازدید فرموده و از نزدیک با مشکلات و فرایندهای خط تولید آشنا گردیدند وپس از بازدید، در جمع کارکنان شرکت ایران ترانسفو ری در محل سالن فوق توزیع به سخنرانی پرداختند.

ایشان سخنان خود را با لزوم و اهمیت اعتمادسازی و تعامل مثبت بین کارکنان و کارفرما آغاز نمودند و در ادامه ضمن اشاره به جایگاه و ارزش والای گروه صنعتی ایران ترانسفو در کشور، جهت دستیابی به جایگاه رفیع و شایسته شرکت ابراز امیدواری نموده و افزودند که در این مسیر به عنوان مدیرعامل گروه صنعتی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد.

مدیریت محترم عامل شرکت ایران ترانسفو رئوس فعالیت‌های خود و شرکت را تمرکز بر بهره‌وری، تسویه تسهیلات بانکی، افزایش سهم بازار، افزایش تولید و حذف واسطه‌گری و حضور پررنگ در بازار رقابتی عنوان نمودند. صحبت‌های صمیمانه جناب آقای دکتر فتحی‌پور چندین بار با تشویق حاضرین مواجه شد و در پایان سخنرانی، ایشان از تمامی مجموعه خواستار شدند که همگی به عنوان یک عضو مسئول و با همدلی و همکاری در بهبود هرچه بیشتر وضعیت شرکت یاری نموده و باعث پیشرفت شرکت ایران ترانسفو ری و گروه صنعتی ایران ترانسفو گردند.

 

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :