جشن دهه فجر و مجمع سالیانه کارکنان شرکت ایران ترانسفو ری

10 / 10
از 1 کاربر

گزارش جشن دهه فجر و مجمع ساليانه کارکنان – روز يکشنبه مورخ 13/12/1396

به مناسبت گراميداشت دهه مبارکه فجر و همچنين برگزاری مجمع ساليانه شرکت ايران ترانسفو ری مراسمی با حضور مديرعامل محترم اين شرکت ، جناب آقای مهندس جعفری، مديرعامل محترم شرکت ايران ترانسفو، جناب آقای دکتر فتحی پور، اعضاء هيئت مديره و جمعی از مديران و پرسنل در محل سالن فوق توزيع کارخانه پرند برگزار گرديد.

اين مراسم با تلاوت آياتی چند از کلام ا.. مجيد و پخش سرود مقدس جمهوری اسلامی ايران آغاز گرديد. سپس از نفرات برتر مسابقات ورزشی ايام ا... دهه فجر با تقديم جوايزی تقدير به عمل آمد. همچنين در اين مراسم از چهل نفر از همکاران و کارگران نمونه با تقديم لوح تقدير و جوايزی ارزنده قدردانی شد.

در ادامه نمايش طنز و موسيقی اجرا گرديده و سپس جناب آقای حسين ميرزاخانی رياست شورای اسلامی کار شرکت ايران ترانسفو ری ضمن خير مقدم، گزارشی از عملکرد ساليانه از نظر تعداد و تنوع توليد و چشم انداز توليد در مجموعه را ارائه و سپس به نمايندگی از کارکنان مشکلات و درخواستهای رفاهی را مطرح نمودند.

بعد از سخنان رياست شورا ، جناب آقای دکتر فتحی پور مديرعامل محترم گروه صنعتی ايران ترانسفو و رياست محترم هيئت مديره شرکت ايران ترانسفو ری ضمن ارائه گزارشی از عملکرد کارخانه ری در سال جاری اظهار اميدواری نمودند که عليرغم بدهی و شرايط ويژه شرکت در سال آينده بتوان با کوشش و همکاری پرسنل وضعيت مطلوب تری در کارخانه ايجاد کرد.

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :