پیام تشکر دکتر ظهیری مدیر عامل گروه صنعتی ایران تراسفو در جهت ثبت رکورد فروش

6 / 10
از 5 کاربر

خانواده بزرگ گروه صنعتی ایران ترانسفو

سلام علیکم

خداوند تبارک و تعالی را شاکریم که دستان پرتوان و عزم استوار، غیرت و همت تک تک  شما عزیزان یک بار دیگر برگ زرینی به افتخارات عظیم گروه صنعتی ایران ترانسفو افزود. در ماهی که گذشت با تدبیر و تلاش مثال زدنی همکارانمان در شرکت بازرگانی ایران ترانسفو، ترانسفورماتور توزیع زنگان، ایران ترانسفو ری و ترانسفورماتورسازی کوشکن رکورد بی نظیر فروش بیش از شش هزار ترانسفورماتور توزیع به ثبت رسید و همکاران پرتلاشمان در کارخانه قدرت و فوق توزیع نیز تولید 1640MVA را رقم زدند. این موفقیت های بی نظیر و ارزشمند منجر به ثمراتی گردیده که اینک با اتکال به خداوند متعال و با باوری عمیق به همراهی و همگامی همه شما همکاران، آینده ای بسیار روشن را برای این مجموعه صنعتی پرافتخار بیاندیشیم و به پاس این همدلی و همراهی و هم افزایی در مسیر تلاش جهادگونه ملتمسانه دست به دعا در درگاه حضرت حق برداریم و شکر به جای آوریم که  «به شکراندرش مزید نعمت است»

شما همکاران عزیزم در این شرایط خاص اقتصاد داخلی و فضای کسب و کار بین المللی حاکم بر پروسه تآمین، تولید و فروش، فعل توانستن را با لبیک به ندای رهبر فرزانه انقلاب در جهاد تولید و خدمت صرف نمودید و متعصبانه و متعهدانه برای توسعه و پایداری صنعت برق ایران عزیزمان مطابق با برنامه های ابلاغی وزارت محترم نیرو تلاش نمودید. تلاشی که نیک و پرثمر بود و مایه مسرت و تسلیم در مقابل این اراده و غیرت.

بر این اساس بر خود فرض می دانم به عنوان خادمی کوچک در این خانواده بزرگ، از تک تک شما همکاران عزیز اعم از اعضای محترم هیئت مدیره، مدیران محترم عامل، مدیران و کارکنان محترم کلیه شرکت های تابعه معاونین،  مدیران و کلیه کارکنان محترم شرکت ایران ترانسفو و همچنین رئیس و اعضای محترم شورای اسلامی کار در ایران ترانسفو ، زنگان و ری تشکر و قدردانی نمایم. چرا که قطعا همه آحاد همکاران در کلیه شرکت های گروه در حصول این موفقیت سهیم بوده و هستند. چه آنهایی که در تامین سهیم بوده اند و چه آنهایی که تولید کرده اند و چه عزیزانی که در فروش و  خدمات پس از فروش ایفای نقش نموده اند و چه آنهایی که در تولید قطعات و مواد و امور پشتیبانی در شرکت های گروه تلاش داشته اند.

عزیزانم ما با همدیگر راهی را شروع کرده ایم که در مسیرمان علیرغم فراز و نشیب هایی که متصور هستیم جز به موفقیت نمی اندیشیم و دوشادوش هم برای ثبت رکوردهای جدید در تولید و فروش بر هر مانعی که اراده پولادین و همت والایمان را نشانه رفته باشد فائق خواهیم آمد.

انشاء الله

حق نگهـــــدار و ِیــار و یــاورتان ّبــاد 

                                                                                                                                                                                                                               بهزاد ظهیری

                                                                                                                                                   مدیر عامل گروه صنعتی ایران ترانسفو

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

With psyllium powder,Cheap Yeezys 350 V2 Black mix the powder in a glass of water one to three times daily. Flooding downstream from Pond C is due in part to observed plugging of the pond outlet structure; however, significant additional contributors to flooding are discharges from upstream ponds (Ponds D on Map 2) which appear to be much greater than originally planned. The minimum requirements are pretty steep as they are:Cheap Yeezys 350 V2 Carbon DICE say at least an AMD FX 8350 or an i5 6600K CPU are required, alongside 8 GB of system RAM (on the graphics front, a GTX 1050 / RX 560 are mentioned).. He described a slightly scaled down 348 foot tall (106 meter tall) rocket and announced that the private space company aims to launch two cargo missions to Mars in 2022.. The Seagate FireCuda 510 SSD series of NVMe drives came out in early 2019 andwas designed for professional level gamers in mind. Meanwhile, the Giants' fourth starter, a lefty named Dave Koslo, looked like Cy Young that day he went all the way and beat the Adidas Yeezy Boost 350 V2 Yecheil 5190 Yanks 5 1.